Tajna Inwazja

Tajna Inwazja

Jun. 21, 2023
Your rating: 0
5 1 vote

Creator

Obsada

Dermot Mulroney isPresident Ritson
President Ritson
Olivia Colman isSonya Falsworth
Sonya Falsworth
Don Cheadle isJames 'Rhodey' Rhodes
James 'Rhodey' Rhodes
Charlayne Woodard isVarra / Priscilla Fury
Varra / Priscilla Fury

Video trailer

Opis

Tajna inwazja: Serial, który zmienia oblicze Marvel Cinematic Universe

„Tajna inwazja” to serial, który zdecydowanie zasługuje na uwagę każdego fana Marvel Cinematic Universe (MCU). Ten intrygujący projekt, który jest częścią Fazy 4 MCU, wprowadza nowy, fascynujący wątek do już bogatego uniwersum Marvela. Serial opiera się na popularnej serii komiksów Marvela o tym samym tytule, która została opublikowana w 2008 roku. W komiksach opowiada o skomplikowanej inwazji Skrullów, rasy kosmicznych istot, które mają zdolność do zmiany kształtu i przyjmowania postaci innych istot. Skrullowie infiltrują Ziemię, zastępując kluczowe postacie, w tym wielu superbohaterów, co prowadzi do globalnej paranoi i niepewności.
Serial Tajna inwazja podąża za tym samym wątkiem, z Nickiem Furym (Samuel L. Jackson) i Talosem (Ben Mendelsohn) na czele. Obydwaj bohaterowie zostali wprowadzeni do MCU w filmie „Captain Marvel” z 2019 roku, gdzie widzowie po raz pierwszy spotkali Skrullów.
W serialu Furry i Talos muszą stawić czoła skomplikowanej inwazji Skrullów na Ziemię. Serial obiecuje być pełen napięcia i intryg, z bohaterami próbującymi odkryć, kto jest prawdziwy, a kto jest Skrullem w przebraniu.
„Tajna inwazja” jest ważnym dodatkiem do MCU, ponieważ wprowadza nowy element do uniwersum – element paranoi i niepewności. To jest coś, czego nie widzieliśmy wcześniej w MCU, a to otwiera wiele możliwości dla przyszłych historii.
Serial jest również ważny, ponieważ pozwala na dalsze rozwinięcie postaci Nicka Fury’ego i Talosa. Obydwa te postacie były ważne dla MCU, ale do tej pory nie miały okazji do pełnego rozwinięcia. „Tajna inwazja” daje im tę okazję, pozwalając widzom na głębsze zrozumienie tych postaci.
Podsumowując, to fascynujący serial, który wprowadza nowy, ekscytujący wątek do MCU. Z intrygującą fabułą, rozwinięciem postaci i wprowadzeniem elementu paranoi, „Tajna inwazja” jest serial, który każdy fan Marvela powinien obejrzeć.

Tajna inwazja obsada

Tym razem w owym serialu wystąpiło dość sporo popularnych aktorów, którzy już wcześniej odnieśli dość spore sukcesy zawodowe. W produkcji pojawiły się takie gwiazdy filmowe jak Samuel L. Jackson, Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir, Killian Scott, Don Cheadle, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Samuel Adewunmi, Irmena Chichikova czy Charlayne Woodard.

Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Tajna Inwazja
Original title Secret Invasion
TMDb Rating 7.586 431 votes
First air date Jun. 21, 2023
Last air date Jul. 26, 2023
Seasons 1
Episodes 6

Similar titles

Clickbait
Wikingowie: Walhalla
Inwazja
Reacher
Sex/Life
Loki
Heartland
Kumple
Superman i Lois
Chuck
Dopasowani
Peacemaker

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published